Rezerwuj online

Newsletter

Zwiń stronę

Aktualności

2015-12-18 Zabawa Karnawałowa w Green Hotelu 2015-10-30 Oferta Wigilijna Zobacz wszystkie

Hotel

GREEH HOTEL - zawsze, gdy podróżujesz do Poznania !

Green Hotel usytuowany jest w Komornikach pod Poznaniem na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, przy trasie Poznań-Wrocław – oddalony tylko o trzy kilometry od zjazdu z autostrady A2 Warszawa – Berlin i dwanaście kilometrów od centrum miasta i Portu Lotniczego Ławica.

Green Hotel dysponuje 44 pokojami, w tym:

36 dwuosobowymi, 4 jednoosobowymi, 4 apartamentami – co daje łącznie 86 miejsc noclegowych. Istnieje także możliwość dostawienia łóżek na ok. 14 miejsc, zatem w całości hotel może przyjąć jednocześnie 100 Gości.

Utrzymane w ciepłych i słonecznych barwach pokoje są przestronne i przytulne. Urządzone tak, aby mogli Państwo poczuć się w nich komfortowo i w pełni wypocząć. Także dla Państwa wygody, na terenie całego hotelu włączona jest klimatyzacja oraz istnieje, przy pomocy sieci bezprzewodowej WLAN, stały dostęp do Internetu.

Dzięki budowie obwodnic i dróg dojazdowychdo Poznania, Green Hotel ma coraz dogodniejsze połączenie z miastem, a jeżeli podróżujecie Państwo autostradą A2 lub drogą z Wrocławia, to położenie hotelu jest idealne (zaledwie 3 km od węzła autostradowego Komorniki/Poznań).

Nawet, jeżeli przybędziecie do nas późno wieczorem albo w nocy, możecie liczyć na miłą obsługę i ciepłą kawę. Dla podróżujących samochodem przygotowany jest parking monitorowany, przylegający do hotelu.

Śniadania serwowane są w Restauracji od poniedziałku do piątku w godz. 7-11, a w soboty, niedziele i święta od 8 do 11.

Green Hotel - jedyne takie miejsce !

 

W trosce o środowisko
zmniejszamy zużycie energii

Przy wygaszeniu ekranu zużycie prądu
przez Twój komputer spada.

rusz myszką by wrócić do strony

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij